X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيددرج تصویر پشت زمینه در صفحات ورد
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
درج تصویر پشت زمینه در صفحات ورد
تصویر پس زمینه در ورد 2007 amp آموزش, بک راند ورد, Watermark در ورد, تصویر پشت زمینه در ورد ایجاد بک راند در ورد 2007 و 2010 برای تمام صفحات اگر می خواهید نوشته ای را در ورد به صورت کم رنگ شده در زیر نوشته هایتان بیاندازید می توانید از قسمت Water mark&
جواد سقای حسینی پنجشنبه 6 تیر 1392
ایجاد بک راند در ورد 2007 و 2010 برای تمام صفحات
اگر می خواهید نوشته ای را در ورد به صورت کم رنگ شده در زیر نوشته هایتان بیاندازید می توانید از قسمت Water mark  از زبانه page layout استفاده کنید و در تمام صفحات ورد این نوشته به صورت کمرنگ شده می افتد . اگر می خواهید آموزش تصویری این روش را مشاهده کنید می توانید از اینجا مشاهده کنید . و حالا  اگر زمانی خواستید از تصویری به جای نوشته در زیر متنان استفاده کنید میتوانید این آموزش را دنبال کنید .


در ابتدا ورد را باز کرده و  زبانه page layout را باز کرده و روی watermark کلیک کنید تا منوی باز شونده آن را مشاهده کنید .
حالا از این منو Coustome Watermark  را انتخاب کنید . تا پنجره   insert Water mark             باز شود .


در این پنجره می توانید با انتخاب گزینه picture Watermark  و کلیک روی دکمه select pictuer و پنجره open را باز کرده و عکس مورد نظرتان را مشخص کنید .


با اینکار پنچره open با می شود که می توانید آدرس عکس مورد نظرتان را انتخاب و روی ان دو بار کلیک کنید تا عکس به بک راند تمام صفحات اضافه گردد .

فقط یک نقطه را به یاد داشته باشید با برداشتن تیک گزینه Washout تصویر شما از حالت کمرنگ بودن در می آید و بصورت واضح قابل مشاهده است فقط در موقع چاپ ممکن است این کار باعث شود نوشته های متن شما قابل خواندن نباشد . پس بهتر است همیشه این گزینه تیک داشته باشد .


                                                                      مدیریت کپی نت اموزش
                                                                           حسینی


| نسخه قابل چاپ | تعداد بازديد : 20952