X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيدآموزش درج دو یا چند فهرست مطالب خودکار در ورد
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
آموزش درج دو یا چند فهرست مطالب خودکار در ورد
, درج چندین فهرست خودکار در ورد, فهرست اشکال و جداول در ورد, ایجاد دو فهرست خودکار آموزش  ایجاد چندین فهرست مطالب خودکار در ورد 2007 و 2010اگر شما آموزش درج فهرست خودکار را در ورد 2007 و 2010 یاد گرفته اید و نیاز دارید که یک فهرست مطالب د
جواد سقای حسینی دوشنبه 27 خرداد 1392
آموزش  ایجاد چندین فهرست مطالب خودکار در ورد 2007 و 2010

اگر شما آموزش درج فهرست خودکار را در ورد 2007 و 2010 یاد گرفته اید و نیاز دارید که یک فهرست مطالب دیگر مثلاً برای تصاویر پایانه نامه و یا حتی سه فهرست خودکار برای جداول و ... داشته باشید نیاز نیست که آنها را به صورت دستی بنویسید و شماره صفحات را دستی درج کنید فقط کافیست که مراحل ساخت دو یا جندین فهرست مطالب را در ورد به صورت تصویری و گام به گام می باشد را دنبال کنید ولی فقط به خاطر داشته باشید که این آموزش از مقطع پیشرفته ورد می باشد و شما باید قسمت اول این آموزش یعنی ساخت فهرست مطالب خودکار را به خوبی فرا گرفته باشید تا این مطلب را به خوبی بتوانید انجام دهید . اگر شما این مطلب را نیاموخته اید می توانید از لینک زیر در سایت کپی نت آموزش آن را فرا بگیرید .
بسیار خوب حالا ابتدا برای شروع شما باید در صفحه خالی دکمه های ترکیبی
Alt +Ctrl+Shift+S را باهم بفشارید تا پنجره   Style  باز گردد .
اکنون روی دکمه New Style کلیک کنید . تا پنجره  درج نام فهرست باز شود . سپس در قسمت   NAME     نام فهرستی را که می خواهید درج کنید را وارد کنید و ok را بزنید .


حال روی تیترهای تصاویر و یا جداول خود انتخاب کنید و سپس روی نام فهرست مطالبی که ایجاد کرده بودید کلیک کنید تا به آن اضافه شود و به همین ترتیب روی تمام آنها این کار را ادامه دهید .اکنون از زبانه referense روی   Table of contents  کلیک کنید تا منوی باز شوند آن باز شود و در آن گزینه    Insert Table of contents   را انتخاب کنید.
اگر مراحل را درست انجام داده باشید پنجره      Table of contents   باز شود حالا روی option کلیک کنید و  سه عدد روبروی  Heading1,2,3   را پاک کنید .اکنون که این اعداد را پاک کردید در آخر این ستون میتوانید نام  فهرستی را ایجاد کرده اید را مشاهده کنید و در خانه خالی روبروی آن عدد 1 را وارد کنید . و ok را بفشارید .

حال اگر شما فهرست قبلی را قبلاً ایجاد کرده اید ورد به شما پنجره ای را باز می کند که در آن سه گزینه است که در آن حتماً باید روی No کلیک کنید تا جدول دوم اضافه شود .
اکنون فهرست مطالب دوم شما حاضر است . برای ایجاد فهرست مطالب سوم و یا بیشتر این مراحل را دوباره انجام دهید . موفق باشید .
زکات علم آموختن آن است . امام علی (ع)
مدیریت کپی نت اموزش

دانلود PDF این آموزش


دانلود فیلم آموزشی :


| نسخه قابل چاپ | تعداد بازديد : 47356