X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيدآموزش ایجاد سربرگ و پا نوشتهای متفاوت در ورد 2007
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
آموزش ایجاد سربرگ و پا نوشتهای متفاوت در ورد 2007
صفحات با سربرگهای مختلف در ورد 2007, Header ampFooterمتفاوت, سربرگ و پانوشت متفاوت در ورد آموزش ایجاد صفحات با سربرگ و پاورقیهای (Header&Footer) متفاوت در ورد اگر شما تاکنون در صفحات ورد سربرگ یا پانوشت های (Header و footer ) ایجاد کرده اید حتماً
جواد سقای حسینی چهارشنبه 19 تیر 1392
آموزش ایجاد صفحات با سربرگ و پاورقیهای (Header&Footer) متفاوت در ورد

اگر شما تاکنون در صفحات ورد سربرگ یا پانوشت های (Header و footer ) ایجاد کرده اید حتماً متوجه این مطلب شده اید که در صورتی که در یک صفحه از ورد بخواهید سربرگ یا پا نوشت ایجاد کنید این متن در تمام صفحات به صورت یکسان نیز ایجاد می شود و اگر بخواهید سربرگ صفحه ای را تغییر دهید دوباره تمام صفحات به صورت جدید تغییر می کنند پس اگر بخواهیم در ورد مانند یک کتاب سربرگ فصلی را متفاوت از بقیه فصلها باشد چه باید بکنیم اگر شما نیز می خواهید جواب این سوال را بدانید با ما در آموزش ایجاد صفحات با سربرگ و پانوشتهای متفاوت در ورد همراه باشید و مراحل را بدقت انجام دهید تا بتوانید موفق شوید .برای شروع در روی قسمت خالی صفحه ای که می خواهید این تفاوت صفحه از آن صفحه به بعد آغاز شود کلیک کنید . سپس از زبانه Page layout  روی گزینه  Breaks کلیک کنید تا منوی کرکره ای آن را مشاهد کنید .  اکنون گزینه Continuous را انتخاب کنید .


اکنون به صفحه بعد از آن صفحه بروید و روی قسمت Header و یا Footer صفحه دوبار کلیک کنید . و پس از اینکار مشاهده می کنید که  دکمه Link to previuos در قسمت منوی ورد فعال شده است با کلیک روی آن (فقط یکبار ) می توانید این پیوند سربرگها و یا پانوشتها را قطع نمایید .
و فقط یک کار می ماند آن هم انیکه سربرگ یا پا نوشت را تغییر دهید و در قسمت خالی صفحه کلیک کنید . تا قسمت سربرگ بسته شود .حالا شما می توانید مشاهده کنید که متن صفحه فعلی که ایجاد کرده اید با متن صفحات قبل فرق دارد و به همین صورت می توانید در ادامه به همین روش چندین صفحه متفاوت دیگر نیز ایجاد کنید .

                                                                                                            موفق باشید .مدیریت کپی نت آموزش
                                                                                                                    

دانلود PDF این آموزش


| نسخه قابل چاپ | تعداد بازديد : 15601