X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal

آموزش حل مشکل دراز شدن خطوط متن در ورد
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
آموزش حل مشکل دراز شدن خطوط متن در ورد
مشکل کشدار شدن خطوط مشکل کشش متن در تراز کردن حل فاصله دراز شدن خطها ترفند ورد ترفند حل مشکل درازشدن خطوط و فاصله دار شدن خطوط در هنگام کپی کردن در ورد احتمالاً برای شما نیز بسیار اتفاق می افتد که متنی را از یک سایت و یا فایل در داخل ورد ک
جواد سقای حسینی پنجشنبه 3 مرداد 1392
ترفند حل مشکل درازشدن خطوط و فاصله دار شدن خطوط در هنگام کپی کردن در ورد


احتمالاً برای شما نیز بسیار اتفاق می افتد که متنی را از یک سایت و یا فایل در داخل ورد کپی کنید و بعضی از موارد این نوشته ها کشیده شده و یا فاصله ای بین حروف ایجاد می شود که در حالت تراز کردن متن این اتفاق می افتد و شما مجبورد یا با تراز راست متن را چاپ کنید که این به زیبایی متن و تناسب بین خطوط آسیب می رساند . و مطمئناً سعی کرده اید که به روش دستی این فاصله ها را اصلاح کنید ولی این روش هم تاثیری نمی کند . در این آموزش با استفاده از چند کلیک و استفاده از چند دکمه در کی بورد ترفندی را به شما خواهم گفت می توانید این مشکل را حل کنید .
نخست در انتهای خطی که این کشیدگی و یا فاصله ایجاد شده است کلیک کنید و سپس دکمه اینتر را بفشارید . می بینید که خط درست می شود ولی یک فاصله کوچک بین این سطر و سطر پایین بوجود آمده است و اگر بخواهید این فاصله را حذف کنید دوباره خط بالایی کشیده خواهدشد.
 

پس از این کار شما در ابتدای خط دومی که بین آن فاصله ایجاد شده است کلیک کنید و سپس دکمه Home را بفشارید . و اکنون می توانید دکمه Backspace را بفشارید و بدون اینکه این خط بالایی دراز شود .


این روش را در تمام خطوط باید انجام دهید تا مشکل متن شما حل شود .ترفند دیگری نیز برای اینکار وجود دارد که مزیت آن سرعت حل آن مشکل است و فقط در چند ثانیه این مشکل حل می شود و بیشتر برای متونی که دارای تصویر و اشکال نیستند مناسب است که به زودی این ترفند را هم در همین سایت به صورت تصویری آموزش خواهم داد .
                                                         امیدارم از مطلب استفاده کرده باشید                                                                                         (حسینی )


| نسخه قابل چاپ | تعداد بازديد : 14246