صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
آموزش تبدیل ورد به پاورپوینت به طور مستقیم بدون نیاز به نرم افزار
تبدیل ورده به پاورپوینت بدون نرم افزار ارسال مستقیم ورد به پاورپوینت ارتباط مستقیم ورد با پاورپوینت
جواد سقای حسینی سه شنبه 12 شهریور 1392
برای تبدیل فایلهای ورد به پاورپوینت نرم افزارهای مخصوصی موجود می باشند که این کار را انجام می دهند و باید در سیستم نصب شوند و اجرا شوند . اما در این قسمت قصد دارم ترفندی را در خود نرم افزار ورد را به شما نشان دهم که قابلیت تبدیل مستقیم متن در ورد را به پاورپوینت را بدون نیاز به هیچ نرم افزار اضافی را دارا می باشد .
قبل از آموزش این مطلب به نکته توجه فرمایید که متونی که در نرم‌افزار Word فرمت Heading 1 داشته باشند، در محیط Power point تبدیل به تیتر اسلاید خواهند شد.
برای شروع تبدیل ورد به پاورپوینت نخست روی لوگوی ورد در گوشه سمت چپ کلیک کنید و از منوی اصلی نرم افزار دکمه Word option را کلیک کنید .
 

در پنجره Word option روی گزینه Customize کلیک کنید . و سپس از منوی باز شدنی choose Commands from  عبارت  commands Not in the Ribbon را بیابید و روی آن کلیک کنید .


در منوی کرکره ای زیر آن عبارت 'گزینه send to Microsoft office power point  را بیابید و روی آن دو بار کلیک کنید و یا روی دکمه add کلیک کنید .

با این کار اکنون مشاهده می کنید که این عبارت به پنجره سمت راست منتقل شده است  .
و در نهایت برای تبدیل متن خود به پاورپوینت به طور مستقیم متن خود را باز کرده و سپس در قسمت  Quick access toolbar  روی آیکون جدید اضافه شده کلیک کنید تا ورد به طور مستقیم متن شما را به پاورپوینت تبدیل نماید .

                                                                     با آروزی سلامتی و موفقیت شما دوستان
                                                                          مدیریت کپی نت آموزش - حسینی


| نسخه قابل چاپ | تعداد بازديد : 28605