صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
آموزش ایجاد افکت و جلوهای صوتی برای دکمه های پاورپوینت
اضافه کردن صوت به دکمه ایجاد افکت صوتی دکمه ها در پاورپوینت صدای دکمه های پیوندی اصوات پیش فرض آموزش ایجاد جلوه هاو افکتهای صوتی به دکمه عملیاتی در پاورپوینت دکمه های پیوندی و عملیاتی در پاور پوینت پر کاربردترین اجزای یک پروژه می باشند و علاوه بر زیبایی پ
جواد سقای حسینی جمعه 18 مرداد 1392

آموزش ایجاد جلوه هاو افکتهای صوتی به دکمه عملیاتی در پاورپوینت

دکمه های پیوندی و عملیاتی در پاور پوینت پر کاربردترین اجزای یک پروژه می باشند و علاوه بر زیبایی پروژه نهایی باعت افزودن امکانتی نظیر حرکت سریع بین اسلایدها ، اشکال ، اجرای یک فایل و نرم افزار و اجرای موسیقی و بسیاری اعمال دیگر می شوند . (در قسمت های قبل با ساخت دکمه های پیوندی و عملیاتی آشنا شدید ) . اگر پروژه ای که می سازید قرار است که دارای صوت و موسیقی باشد می توانید با استفاده از این آموزش به دکمه های خود جلوه های صوتی و افکتهای صوتی زیبایی که پاورپوینت به طور پیش فرض تعبیه کرده است استفاده کنید . و بر زیبایی پروژه بیافزایید .

آموزش استفاده از صوتها و افکتهای صوتی پیش فرض برای دکمه ها 


قبل از اعمال روی دکمه و یا شکل مورد نظر خود کلیک کنید و سپس به زبانه Insert در پاورپوینت رفته و مشاهده می کنید که گزینه Action فعال شده است . با انتخاب آن پنجره Action Setting باز می شود . در انتهای این پنجره انتخاب گزینه   Play Sound لیستی از اصوات و افکتهای پیش فرض برای دکمه  (مثل صدای کلیک ، بوق ، تشویق و .. ) دست یابید و فقط کافیست یکی از آنها  را انتخاب کرده و Ok را بزنید .


 همانطور که می دانید این اصوات و افکتها در هنگام  اجرای پروژه( Slide Show  ) و پس از زدن F5 قابل شنیدن هستند .
                                                                                با آرزوی موفقیت برای شما دوستان گرامی
                                                                                         مدیریت سایت کپی نت آموزش
                                                                                                           حسینی


| نسخه قابل چاپ | تعداد بازديد : 2713