X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيدآشنایی با ابزار بزرگنمایی (Zoom tool)
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
آشنایی با ابزار بزرگنمایی (Zoom tool)
zoom tool, بزرگنمایی در فوتوشاپ, جعبه ابزار فوتوشاپ, ابزار zoom در فوتوشاپ آشنایی با ابزار بزرگنمایی (Zoom tool)  فصل اول را با آشنایی با ابزار بزرگنمایی (Zoom Tool) شروع می کنیم ، که در بسیار از برنامه های کاربردی دیگر منجمل
جواد سقای حسینی دوشنبه 19 فروردین 1392
آشنایی با ابزار بزرگنمایی (Zoom tool) 
 

فصل اول را با آشنایی با ابزار بزرگنمایی (Zoom Tool) شروع می کنیم ، که در بسیار از برنامه های کاربردی دیگر منجمله در دیگر محصولات Adobe مانند Acrobatو Ilisttrator وIndesign نیر به کار می رود .
1- به نوار وضعیت در پایین ناحیه کار بروید و به درصد فهرست شده در منتهی علیه سمت چپ نگاه کنید . این درصد نشان دهنده بزرگی نمایش تصویر با سطح بزرگنمایی می باشد .2-نشانگر ماوس را روی جعبه ابزار قرار دهید و اجازه دهید تا روی دکمه ای باتصویر زره بین کوچک قرار گیرد تا شرح دکمه روئیت گردد و نام ابزار و میانبر صفحه کلید ابزار نشان داده شود .


3- ابزاز zoom را برای فعال شدن آن به یکی از روش های زیر انتخاب کنید :
با کلیک کردن روی دکمه Zoom در جعبه ابزار
با فشردن دکمه     که میانبر ابزار zoom در صفحه کلید است .
3- نشانگر ماوس را به پنجره تصویر انتقال دهید توجه کنید که نشانگر ماوس در این حالت به یک ذره بین کوچک با یک علام + در وست ذربین تبدیل می شود .
5-در پنجره تصویر روی هر محلی که می خواهید کلیک کنید .
تصویر به اندازه درصد از پیش تنظیم شده بزرگ می شود و این درصد را جایگزین درصد قبلی در نواز وضعیت می گردد محلی که شما با به کار بردن ابراز zoom در پنجره تصویر روی آن کلیک کردید ، مرکز نمای بزرگ شده محسوب خواهد شد اگر دوباره کلیک کنید بزرگنمایی در سطح از پیش تنظیم شده بعدی انجام می گیرد . این کار را می توانید آنقدر تکرار کنید تا به حداکثر بززگنمایی 1600 درصد برسد .


| نسخه قابل چاپ | تعداد بازديد : 424