X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيدآموزش تهیه PDF با استفاده از PDF FACTORY
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
آموزش تهیه PDF با استفاده از PDF FACTORY
پی دی اف از نرم افزارها, چاپگر مجازی PDF, آموزش تهیه پی دی اف, آموزش تصویری PDF FACTORY آموزش تهیه PDF‌  با استفاده از نرم افزار PDF FACTORY اگر شما از کسانی هستید که خیلی احتیاج پیدا می کنید که از متن های خود فایل PDF بگیرید حتماً می دانید که
جواد سقای حسینی یکشنبه 23 تیر 1392
آموزش تهیه PDF‌  با استفاده از نرم افزار PDF FACTORY

اگر شما از کسانی هستید که خیلی احتیاج پیدا می کنید که از متن های خود فایل PDF بگیرید حتماً می دانید که برنامه های زیادی برای تهیه پی دی اف از اسناد و متون در کامپیوتر وجود دارند اما نرم افزار   PDF FACTORY نرم افزار قدرتمندی است که یک تفاوت اساسی با نرم افزار مشابه دارد که آن را متمایز و پر استفاده تر می سازد و آن این که یک چاپگر مجازی PDF در سیستم تعریف می کند که می توان در این نرم افزار علاوه بر اینکه از برنامه ورد پی دی اف تهیه کرد از کلیه نرم افزارهای موجودی گرافیکی ، سه بعدی ، صفحات اینترنتی و مهندسی و آمار و ... نیز می توان خروجی PDF تهیه کرد .و حتی همانند یک چاپگر معمولی امکان تنظیمات دلخواه بر روی فایل خروجی از جمله اندازه و کیفیت آن را نیز دارا می باشد . به همین منظور در این پست قصد دارم آموزش استفاده از این نرم افزار گرافیکی - کاربردی را به صورت تصویری نشان بدهم اگر شما نیز مایل باشد در ادمه آموزش با ما همراه باشید .
دانلود نرم افزار 5.25 PDF FACTORY
پسورد فایل فشرده :
copynet


بعد از نصب این نرم افزار از برنامه ورد و یا هر برنامه دلخواه دیگر که قصد ساختن فایل PDF  از آن را دارید باز کرده و به قسمت PRINT (معمولاً Crtl+P)‌مراجعه کرده و همانند چاپ یک سند عمل نمایید .
پس از این که پنجره   Print مربوط به چاپگر باز می شود . از منوی کرکره ای  Name  نام چاپگر را روی PDF FACTORY Pro قرار دهید و روی ok  کلیک کنید .


اکنون پس از چند ثانیه پنجره مخصوص نرم افزار باز می شود که در آن می توانید فایل نهایی را مشاهده کنید ،یا چاپ کنید و فایل PDF را ذخیره کنید و حتی تنظیمات دلخواه را بروی آن اعمال نمایید .


| نسخه قابل چاپ | تعداد بازديد : 1299