صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
آموزش ایجاد صفحات افقی و عمودی در یک فایل ورد
ایجاد صفحات افقی و عمودی در ورد افقی و عمودی همزمان صفحات Landscape در بین صفحات Protrait نحوه ایجاد صفحات عمودی و افقی پیوسته در یک فایل وردگاهی در تایپ پایان نامه و یا یک تحقیق و ... نیاز پیدا می کنید که در بین صفحات عمودی از صفحات افقی (مثل جدولها
جواد سقای حسینی دوشنبه 7 مرداد 1392
نحوه ایجاد صفحات عمودی و افقی پیوسته در یک فایل ورد
گاهی در تایپ پایان نامه و یا یک تحقیق و ... نیاز پیدا می کنید که در بین صفحات عمودی از صفحات افقی (مثل جدولهای بزرگ که در یک صفحه عمودی نمی گنجند ) استفاده کنید و خیلی ها این صفحات را بطور جداگانه ذخیره می کنند و صفحات عمودی را نیز در یک فایل جداگانه اما اگر شما نیاز داشته باشید که این فایل را هم تحویل دهید این کار مورد پذیرش قرار نمی گیرد . پس بنابراین اگر شما نیز مایل هستید از هر دو این نوع صفحات در یک فایل ورد استفاده کنید در ادامه با ما باشید تا با چند کلیک ساده این کار را انجام دهید .


روش ایجاد صفحات همزمان صفحات افقی و عمودی در یک فایل

نخست روی صفحه ای که می خواهید از آن صفحه به بعد صفحات افقی باشند (صفحه ماقبل صفحه مورد نظرتان ) کیلک کرده و سپس از زبانه Page Layout باز کرده و روی Breaks کلیک کنید و از منوی کرکره ای آن گزیته continuous را انتخاب نمایید .
سپس به صفحه بعد (صفحه مورد نظرتان ) بروید و این بار از همان زبانه Page Layout  روی orientation کلیک کنید و حالت عمودی و افقی دلخواه خود را برگزینید . اکنون مشاهد می کنید که حالت صفحه تغییر پیدا کرده است ولی علاوه بر آن صفحه ، بقیه صفحات نیز تغییر کرده اند . ولی نگران نباشد اکنون به صفحه بعد از آن صفحه بروید و این کار را دوباره تکرار کنید و حالت قبلی را انتخاب کنید و با این کار صفحات بعدی درست می شوند .
با آرزوی سربلندی برای شما دوستان عزیر
مدیریت کپی نت آموزش
حسینی

دانلود PDF‌ آموزشی این مطلب


| نسخه قابل چاپ | تعداد بازديد : 15468