X
آموزش نوشتن منن در خط کسری در ورد 2007,2010
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
آموزش نوشتن منن در خط کسری در ورد 2007,2010
کسر نوشتن در نامه, Fraction, کسر فارسی در ورد, آموزش نوشتن متن در کسر, حط کسری در ورد آموزش نوشتن متن و نوشته در کسر ریاضی اگر می خواهید در متن خود را در داخل کسر ریاضی بنویسید (معمولاً نامه های اداری و قضایی )و یا دارای یک نوشته کسری ترکیبی از ع
جواد سقای حسینی سه شنبه 1 مرداد 1392
آموزش نوشتن متن و نوشته در کسر ریاضی
اگر می خواهید در متن خود را در داخل کسر ریاضی بنویسید (معمولاً نامه های اداری و قضایی )و یا دارای یک نوشته کسری ترکیبی از عدد و حروف می باشد در ورد 2007 و 2010 باید از قسمت فرمول نویسی آفیس این کار را انجام دهید و می توانید به جای تایپ فرمول متن خود را درون آن بنویسید . اگر می خواهید به صورت تصویری این روش را مشاهده کنید پس مراحل زیر را به ترتیب اعمال کنید .


همانند شکل در روی زبانه Insert کلیک کنید و در دکمه های زیر مجوعه آن روی Equation کلیک کنید (شکل زیر )پس از این کار زبانه design در نوار زبانه فعال می شود و می توانید با انتخاب Fraction و نوع کسر دلخواه خود از نمونه های آن در محلی که می خواستید یک کسر به خانه های خالی بوجود می آید .


حالا شما می توانید متن خود را داخل خانه ها تایپ کنید . اگر متن شما فارسی باشد و نوشته شما از چند کلمه تشکیل شده باشد متن به صورت برعکس تایپ می شود برای رفع این مشکل باید :

1-زبان تایپ صفحه کلید را به فارسی برگردانید .
در زبانه Design روی دکمه Abc Normral Text کلیک کنید . اکنون می توانید به راحتی متن فارسی خود را تایپ کنید فقط یک نکته را فراموش نکنید اینکه پس نوشتن متن فارسی اگر می خواهید دوباره در خانه  دیگر نیز فارسی درج کنید باید روی دکمه ABC Normral Text کلیک کنید .


موفق و سربلند باشید .
مدیریت کپی نت آموزش
حسینی
دانلود PDF آموزش این مطلب


| نسخه قابل چاپ | تعداد بازديد : 44210