X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيدترفند درج خودکار کلمات پر تکرار در ورد 2007
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
ترفند درج خودکار کلمات پر تکرار در ورد 2007
آموزش قسمت AutoText ورد, درج خودکار متن در ورد, درج اتوماتیک کلمات در ورد, ترفند کلمات پر تکرار درج خودکار کلمات در ورد 2007 و 2010اگر در مطلبی که تایپ می کنید کلمه هایی وجود دارد که زیاد تکرار می شوند می توانید یک بار آنها را در قسمت AutoText وارد کنید و
جواد سقای حسینی سه شنبه 11 تیر 1392
درج خودکار کلمات در ورد 2007 و 2010

اگر در مطلبی که تایپ می کنید کلمه هایی وجود دارد که زیاد تکرار می شوند می توانید یک بار آنها را در قسمت AutoText وارد کنید و به جای تایپ تکراری کلمه ها، آنها را انتخاب و درج کنید.
این ویژگی به طور پیش فرض در محیط Word 2007 وجود ندارد و ابتدا باید این فرمان را در نوار ابزار دسترسی قرار دهید. برای این کار روی آیکن Customize Quick Access Toolbar کلیک و گزینه ی More Commands را انتخاب کنید. به این ترتیب قسمت Customize از کادر محاور ه ای Word Options باز می شود. در کادر Choose commands from گزینه ی All Commands را انتخاب کنید، سپس از فهرست فرمان ها، فرمان AutoText را پیدا کنید و با زدن دکمه ی Add آن را به لیست فرما ن های نوار ابزار دسترسی سریع اضافه کنید.
در ابتدا در لیست AutoText کلمه یا عبارتی وجود ندارد. برای درج متن در این لیست ابتدا باید یک بار آن را در محتوای سند تایپ کنید، سپس آن را انتخاب و روی Save Selection to AutoText Gallery کلیک کنید. به این ترتیب کادر محاور ه ای Create New Building Block باز می شود. با انتخاب دکمه ی OK در این کادر محاور ه ای، متن انتخاب شده به لیست AutoText اضافه می شود.

برای استفاده از متن های موجود در لیست AutoText روی آیکن مربوط به آن در نوار ابزار دسترسی سریع کلیک و متن مورد نظر را انتخاب کنید تا در محل مکان نما درج شود.

| نسخه قابل چاپ | تعداد بازديد : 8763