صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
فعال و غیر فعال کردن قابیلت Administrator در ویندوز 7
فعال کردن Administrator ورود به ویندوز با Administrator حساب مخفی ویندوز 7 ترفند administrator فعال کردن قابیلت Administrator در ویندوز محبوب 7در ویندوز xp زمانیکه پسورد ویندوز XP را فراموش کرده باشید می توانید با فشردن سه کلید Alt+Ctrl+Delete حساب کاربری
جواد سقای حسینی پنجشنبه 31 مرداد 1392
فعال کردن قابیلت Administrator در ویندوز محبوب 7

در ویندوز xp زمانیکه پسورد ویندوز XP را فراموش کرده باشید می توانید با فشردن سه کلید Alt+Ctrl+Delete حساب کاربری ادمین فعال کنید و سپس در قسمت user name عبارت  administrator را وارد کنید و با  این کار به علت فعال بودن Administrator در ویندز XP میتوانید وارد ویندوز شوید .ولی در ویندوز 7 با فشردن این سه کلید فقط صفحه task manager فعال میشود .

در این پست می خواهم فعال کردن این قابلیت را در ویندوز محبوب سون  که در واقع نحوه فعال کردن یوزر Administrator که یک حساب مخفی در ویندوز 7 می باشد را‌ به صورت تصویری آموزش می دهم  باید حتماً مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید .


نخست بر روی منوی استارت در ویندوز 7 کلیک کنید و در قسمت جستجوی منوی استارت عبارت command prompt را وارد کنید . اکنون در پنجره باز شده روی فایل command prompt راست کلیک کنید و  Run as administrator را کلیک کنید .
با در منوی باز شده روی yes کلیک کنید تا پنجره  Administrator: command prompt  باز شود.
حالا روی در مقابل اعلان /  عبارت زیر را وارد کنید
net user administrator /active:yes
فعال کردن قابیلت Administrator در ویندوز محبوب 7
اگر بخواهید این قابلیت را برای همیشه غیر فعال کنید همان ترتیب بالا عمل کنید و در مقابل اعلان / عبارت   net user administrator /active:Noرا وارد کنید تا این عمل غیر فعال گردد .
                                                                                
با آرزوی موفقیت
                                                                                      مدیریت کپی نت آموزش
                                                                                                  حسینی
دانلود PDF آموزش این مطلب


| نسخه قابل چاپ | تعداد بازديد : 21320