X
حل مشکل انگلیسی تایپ شدن اعداد در ورد
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
حل مشکل انگلیسی تایپ شدن اعداد در ورد
انگلیسی شدن اعداد در ورد نوشتنه شدن اعداد به انگلیسی تنظیم قسمت Nomeral‌ در ورد آموزش حل مشکل تایپ شدن اعداد به صورت انگلیسی در ورد 2007گاهی بعد از نصب  ورد 2007 و یا 2010 و یا برخی تغییرات ویندوز  در برنامه ورد مشکل تایپ اعداد به
جواد سقای حسینی سه شنبه 18 تیر 1392

آموزش حل مشکل تایپ شدن اعداد به صورت انگلیسی در ورد 2007

گاهی بعد از نصب  ورد 2007 و یا 2010 و یا برخی تغییرات ویندوز  در برنامه ورد مشکل تایپ اعداد به صورت انگلسیی پیش می آید و اعداد فقط به صورت انگلسیی تایپ می شوند و حتی با تغییر زبان از به فارسی این مشکل حل نمی شود و حتی بعضی از افراد به فکر نصب مجدد ورد می افتند ولی دوباره این مشکل حل نمی شود و بعضی ها ویندوز را نیز عوض می کنند . اما کمی صبر کنید در تنظیمات حرفه ای ورد برای مشکل قسمتی پیش بینی شده است . پس اگر شما نیز این مشکل را دارید می توانید مراحل زیر به ترتیب دنبال کنید تا مشکل حل شود .

نخست روی لوگوی آفیس (دکمه Offic Button) در گوشه سمت چب ورد کلیک کنید تا منوی آفیس باز شود و روی دکمه Word options کلیک کنید .

اکنون پنجره Word options باز می شود و شما در قسمت نوارسمت چپ پنجره روی گزینه Advanced کلیک کنید و بوسیله اسکرول بار با چند قسمت پایین تر در قسمت سمت راست حرکت کنید تا قسمت Show document content  را مشاهد کنید .


پعد از این قسمت روی گزینه Numeral کلیک کنید تا منوی کرکره ای آن را باز شود و گزینه مربوطه را  Context تغییر دهید . حال مشاهده می کنید که اعداد به صورت فارسی تایپ می شود و هرگاه که خواستید می توانید انگلیسی تایپ کنید .

نکته مهم اینکه با انتخاب گزینه Hindi اعداد انحصاراً فقط فارسی تایپ خواهند شد . که با تغییر آن به Contxt می توانید این مشکل را نیز حل کنید .

دانلود PDF این آموزش


| نسخه قابل چاپ | تعداد بازديد : 3530