X
آموزش برگرداندن تنظیمات اولیه فایر فاکس
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
آموزش برگرداندن تنظیمات اولیه فایر فاکس
ریست موزیلا برگردان تنظیمات اولیه فایر فاکس reset fire fox ریست بدون تغییر فایر فاکس آموزش Reset کردن تنظیمات مروگر فایر فاکس بدون حذف افزونه ها و بوک مارکها گاهی اوقات ممکن است پس از نصب یک افزونه ممکن است تنظیمات مرورگر تغییر کند و دیگر در دست
جواد سقای حسینی شنبه 15 تیر 1392
آموزش Reset کردن تنظیمات مروگر فایر فاکس بدون حذف افزونه ها و بوک مارکها

گاهی اوقات ممکن است پس از نصب یک افزونه ممکن است تنظیمات مرورگر تغییر کند و دیگر در دسترس نباشد و یا گاهی تنظیمات به طور اتفاقی تغییر کند . بهترین روش برای اینکار ریست کردن آن می باشد . اما شاید شما به خاطر از دست دادن افزونه های دیگر و یا ترس از دست دادن bookmark ها مایل به این کار نباشید . در این ترفند قصد داریم آموزش تصویری ریست کردن تنظیمات فایر فاکس را آموزش بدهیم بدون از دست دادن افزونه ها و بوک مارکها .

نخست روی آیکون firefox کلیک کنید تا منوی مربوطه باز شود . حالا از ستون دوم ماوس را روی گزینه  Help  نگه دارید تا منوی آن قابل مشاهده باشد و از آن منو گزینه Troubleshooting Information را انتخاب کنید .


با انتخاب آن ، پنجره  Troubleshooting Information باز می شود که روی دکمه reset firefox  کلیک کرده و پنجره بعدی نیز همین دکمه را مجدداً انتخاب کنید . 


   
در پنجره    Import Wizard   روی دکمه Finish کلیک کنید تا تنظیمات مرورگر به حالت اولیه باز گردد و در اینصورت مشاهد می کنید که افزونه ها و بوک مارک ها بدون کوچکترین تغییری مانده اند .
در این نهایت با این کار فولدری روی صفحه دستکتاپ ایجاد می شود که تمام تنظیمات مرورگر و برنامه هایی که بر روی آن نصب شده است در آن ذخیره می شوند .
                                                                           با تشکر مدیریت کپی نت آموزش
                                                                                                      حسینی
دانلود فایل PDF این آموزش


| نسخه قابل چاپ | تعداد بازديد : 4069